--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Житомирщина відправила допомогу Авдіївці, а Ігор Гундич започаткував флешмоб – 22 т пального від кожної ОДА

Житомирщина відправила допомогу Авдіївці, а Ігор Гундич започаткував флешмоб – 22 т пального від кожної ОДА

Житомирська областьдопомогаАвдіївказбірвантажівкиІгор Гундич  

5 лютого на майдані ім. С.П.Корольова представники влади, громадськості, волонтери відправили гуманітарну допомогу жителям м. Авдіївки, яку зібрала Житомирщина напередодні.

 

Участь у відправленні вантажівок взяли голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, голова облради Володимир Ширма, міський голова Сергій Сухомлин, заступник голови ОДА, керівник оперативного штабу Ярослав Лагута.

 

«Сьогодні разом з усією областю ми зібрали одну із найбільших гуманітарних допомог – ви бачите 5 фур та 1 пересувну мобільну котельню. В руках у мене 22 тонни пального, яке ми зібрали для жителів Авдіївки. Я дякую всім жителям області, міста, депутатському корпусу, головам райдержадміністрацій і районних рад, бізнесу, благодійним фондам, всім тим, хто відгукнувся на нашу пропозицію і в такий короткий термін – за два з половиною дні – разом зібрали більше 100 тонн гуманітарної допомоги», – наголосив Ігор Гундич.

  Генератори, паливні брикети, медикаменти, продукти харчування, теплий одяг, ковдри та інші необхідні речі отримають жителі Авдіївки вже 6 лютого.

 

Керівник області запевнив журналістів, що особисто передасть всю допомогу та пальне жителям Авдіївки та голові Донецької ОДА Павлу Жебрівському.

 

Насамкінець Ігор Гундич зазначив: «Оскільки мені віджиматись не так просто, я започатковую новий флешмоб. Передаю всім головам облдержадміністрацій таку естафету – хай кожен керівник ОДА збере та відправить для потреб жителів Авдіївки 22 тонни пального. Я думаю, це буде набагато корисніше, ніж 22 рази віджатись».

 16603139_1366913940025691_6328602389724626380_n.jpg

 

За матеріалами прнес-служби Житомирської ОДА

НОВ�Н�