--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Голова райдержадміністрації Капінус О.Г. провів щотижневу нараду

Сьогодні, 06 лютого, голова Романівської районної державної адміністрації Капінус О.Г.,  за участю голови Романівської районної ради Кондратюка О.П., провів щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади.

   Під час наради було заслухано звіти керівників про роботу за минулий тиждень та обговорено важливі питання сьогодення, зокрема, щодо забезпечення розчистки доріг у селищі Романів та в районі від снігових заметів; попередження надзвичайних ситуацій під час опалювального сезону, особливо в період зниження температури повітря; забезпечення надання якісних медичних послуг медичними закладами району; виконання планових показників під час  відбору громадян на військову службу за контрактом; продовження проведення в районі роботи з легалізації робочих місць та дотримання законодавства щодо оплати праці (на минулому тижні робочою групою перевірено підприємства, які розташовані на території Червонохатківської сільської ради).

Крім цього, Олексій Григорович звернув увагу заступника Романівського селищного голови Капінуса В.О. на необхідності активізації роботи зі створення Романівської ОТГ.   

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�