--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Голова Романівської РДА Капінус О.Г. провів термінове засідання штабу

Голова Романівської РДА Капінус О.Г. провів термінове засідання штабу

Відповідно до доручення Президента України Петра Порошенка про вжиття невідкладних заходів щодо надання гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки, які постраждали внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів з боку російських бойовиків, на виконання доручення голови Житомирської облдержадміністрації Ігора Гундича, головою Романівської райдержадміністрації Олексієм Капінусом 1 лютого цього року терміново скликано та проведено засідання оперативного штабу надання гуманітарної допомоги мешканцям м.Авдіївка. В результаті обстрілів у Авдіївці припинене електропостачання, обмежене теплопостачання та водопостачання, постраждало мирне населення.

На засіданні розглянуто питання виконання завдання щодо завезення продуктів харчування від Романівського району для надання допомоги населенню міста Авдіївка Донецької області.

В переліку першочергових заходів – забезпечення теплим одягом, дизпаливом, засобами обігріву, продуктами харчування тощо.

Визначено місце та час збору допомоги: адміністративне приміщення Романівської районної ради, 1 поверх, з 8.00 год. 02 лютого до 12.00 год.  03 лютого 2017 року.

Призначено відповідальних чергових, які обліковують надану допомогу.

Сьогодні, 02 лютого о 16.00 год., у малій залі засідань адмінприміщення відбудеться чергове засідання оперативного штабу з надання гуманітарної допомоги мешканцям м.Авдіївка.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�