--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Романівська РДА долучилася до благодійної акції "Валентинка для солдата"

«Валентинка для солдата» саме під такою назвою сьогодні, 01 лютого, стартувала благодійна акція до Дня святого Валентина, організована Романівською районною державною адміністрацією.  

В рамках цієї акції, що триватиме до 14 лютого, всі бажаючі та небайдужі мешканці нашого району зможуть передати солдатам,  які сьогодні воюють в зоні АТО – валентинку  з побажаннями перемоги, теплими словами підтримки та вірою і надією у щасливе майбутнє незалежної та самостійної держави Україна, а також передати з нею продукти харчування, теплі речі, засоби особистої гігієни. 

Ми не можемо стояти осторонь, не можемо ігнорувати трагічні події, що відбуваються у нашій країні, тому не можемо залишити наших захисників без слів любові та подяки, які щодня ризикуючи життям, забезпечують нам мир та впевненість у завтрашньому дні.

Сьогодні працівники Романівської райдержадміністрації зібрали кошти в сумі 1105, 00 гривень, на які буде закуплено борошно і олію та передано активістам волонтерського центру «Берегиня». До речі, наступного разу гуманітарну допомогу учасникам антитерористичної операції «Берегиня» відправлятиме 10 лютого цього року.

Шановні романівці! У такий непростий час ви також можете передати нашим землякам «валентинки» разом з частинкою свого серця, тепла і любові.  

Звертайтеся: смт.Романів, вул.С.Лялевича,2,  кімната 101 (адмінприміщення Романівської районної ради), волонтерський центр «Берегиня».

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�