--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Оголошуємо проведення благодійної акції «Валентинка для солдата» з 01 по 14 лютого 2017

Оголошуємо проведення благодійної акції «Валентинка для солдата»

з 01 по 14 лютого 2017

Акція передбачає виготовлення та підписання вітальних листівок з Днем Святого Валентина (валентинок) жителями Романівського району учасникам АТО.

Метою даної акції є підтримка бойового духу солдатів, зміцнення віри у власні сили і впевненості у тому, що їх люблять і чекають з нетерпінням додому.

До акції заплановано долучити усіх бажаючих жителів району.

Районна акція «Валентинка для солдата» від Романівської районної державної адміністрації має на меті підтримку солдатів за допомогою вітальних листівок від школярів навчальних закладів, вихованців дитячих садочків, Будинку дитячої творчості, а від підприємств, установ і організацій та громадськості району – продуктів харчування, теплих речей, предметів гігієни.

Ми сподіваємось зібрати оригінальні валентинки, які можуть бути виконані різними техніками у традиційних українських тонах, із державною символікою, гарними та щирими побажаннями.

Це можуть бути також і листи-звернення до солдатів та авторські вірші, будемо щиро вдячні за прикріплені ікони, обереги. 

Шановні учасники районної акції «Валентинка для солдата»! Ваші валентинки, листи-звернення, а також продукти харчування, теплі речі і предмети гігієни із задоволенням отримають і надішлють із адресними подарунками для учасників антитерористичної операції Романівського району волонтери волонтерського центру «Берегиня», який розташований у 101 кімнаті (1-й поверх) адмінбудинку Романівської районної ради.

Сподіваємось, що кожне маленьке сердечко-валентинка, відправлене на Схід, зігріє серце наших солдатів, додасть впевненості у власних силах, віри в перемогу! Україна переможе! 

НОВ�Н�