--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

На Житомирщині стартував конкурс для благодійників

На Житомирщині стартував конкурс для благодійників

1 В Житомирській області стартував регіональний етап  національного конкурсу «Благодійна Україна»,  який  багато років поспіль  проводить Асоціація  Благодійників України. 

 

Мета конкурсу – розвиток благодійництва в Україні. На сьогодні це єдиний діючий проект з відзначення кращих благодійників.

 

Для участі необхідно заповнити заявку (завантажити тут) та разом із додатковими матеріалами надіслати до 19 лютого 2017 року на адресу konkurs.blago@gmail.com.

 

Додані до заявки оцифровані  фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи), можуть позитивно вплинути на кінцеву оцінку конкурсної заявки та визначення переможця і лауреатів конкурсу.

Цьогоріч  Національна  експертна  рада конкурсу за результатом оцінювання  заявок  номінантів  визначить переможців і лауреатів  «Благодійної України»,  вшанування яких відзнакою «Ангел добра» і дипломами  відповідно відбудеться на урочистій  церемонії  «Благодійна Житомирщина- 2016»  та на  головній церемонії  в Києві.

Регіональний партнер конкурсу в Житомирській області – «Планета для дітей», контактна особа: Козак Ольга тел: (098) 903-10-73, e-mail: planetadlyadetey@ukr.net.

НОВ�Н�