--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Для Романівської гімназії придбали та встановили нові кабінети

Романівській гімназії придбали інтерактивних дошок, ноутбуків та іншої техніки на 633 тис. грн. за рахунок обласного бюджету

Для Романівської гімназії придбали та встановили кабінети фізики, хімії та лінгафонний кабінет.

Як повідомляє відділ освіти райдержадміністрації, на це витратили 633 500 тис.грн. з обласного бюджету. В електронних торгах здобула перемогу на поставку ФОП Гарбузюк Оксана Владиславівна.

Згідно проекту, опублікованого на сайті електронних закупівель ProZorro, до комплекту кабінету фізики входять інтерактивна дошка, мультимедійний проектор, акустична система, 2 ноутбуки та багатофункціональний пристрій (сканер, копір, принтер), цифровий вимірювальний комп’ютерний комплекс для вчителя (різноманітні датчики, прибори, посібники) та цифровий вимірювальний комп’ютерний комплекс для учня та додаткове обладнання.

До комплекту кабінету хімії також увійшли інтерактивна дошка, мультимедійний проектор, акустична система, 2 ноутбуки та багатофункціональний пристрій (сканер, копір, принтер), Wi-fi роутер до 30 пристроїв, Цифровий вимірювальний комп’ютерний комплекс для кабінету (датчики, лічильники, штативи, колби і т.д.).

До комплекту лінгафонного кабінету входять персональний комп’ютер вчителя з програмним забезпеченням та веб-камерою, 5 комп’ютерів для учнів.

НОВ�Н�