--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Як повідомляє Романівське відділення поліції

Як повідомляє Романівське відділення поліції Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП в Житомирській області , 23.01.2017 року о 17.35 годин до чергової частини Романівського відділення поліції надійшло телефонне повідомлення від громадянки С., 1936 р.н., уродженки та жительки смт. Романів, українки, громадянки України, вдови, пенсіонерки, про те, що 23.01.2017 року близько 17.00 год. за місцем її проживання з її житлового будинку дві невідомі жінки викрали її гроші.

Виїздом на місце пригоди слідчо-оперативної групи було встановлено, що 23.01.2017 року близько 17.00 год. в смт. Романів в житловий будинок заявника зайшли дві невідомі жінки, які назвалися прихожанами Почаївського монастиря та повідомили заявниці про те, що вони за вказівкою настоятеля монастиря привезли їй свячену воду від хвороб для зцілення.

Знаходячись в житловому будинку, одна із невідомих жінок, скориставшись неуважністю громадянки С., з тумби в одній із кімнат  будинку, шляхом вільного доступу таємно викрала її гроші в сумі 3500 гривень купюрами номіналом 500; 200 та 100 гривень.

Під час огляду місця події вилучено відбитки пальців рук, проведено фотографування.

В діях невстановлених осіб вбачаються ознаки складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 185 КК України.

Працівниками Романівського відділення поліції Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП в Житомирській області проводиться ряд розшукових заходів, спрямованих на встановлення осіб, причетних до вчинення даного кримінального правопорушення.

НОВ�Н�