--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Бо ти, єдина Україно, бо ти на всіх у нас одна!

Бо ти, єдина Україно, бо ти на всіх  у нас одна!

 

З нагоди відзначення Дня Соборності України у Романівській районній бібілотеці для дітей проведено історико-літературну композицію під назвою «Задзвеніли срібні дзвони в Україні». Лейтмотивом заходу стали слова  Дмитра Чередниченка «Бо ти, єдина Україно, бо ти на всіх у нас одна».

Відбулося свято минулої п’ятниці в святково прикрашеному актовому залі школи мистецтв, куди були запрошені учні Романівської гімназії та Романівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Підготувала та провела композицію бібліотекар  Антоніна Бондарчук разом з юними читачами районної бібліотеки для дітей.

«Тобі Україно, мій мужній народе, складаю я пісню святої свободи»,- такими слова розпочали свято ведучі - Людмила Демидюк та   Марина Дубель. До уваги присутніх було представлено відеофільм  та  історичну довідку про об’єднання двох республік – ЗУНР та УНР,  яку зачитали Паламарчук Олександр та Бондарчук Оксана. Почуттям глибокого патріотизму пронизані слова України, україночки, українця та маленьких українців,  роль яких в літературній  композиції зіграли завідуюча бібліотеки  Наталія  Присяжнюк та учні -  Дарина Мусійчук, Денис Ковальський, Софія Друзь, Марія Майка, Олександр Ткачук, Артур Беньківський. Задушевно звучали на святі  народні думи у виконанні романівського кобзаря – Бориса Дьожина. Бурхливими  оплесками   проводжали    танцювальний    колектив    «Зорепад» (керівник  Жураковська Я.П.), який майстерно виконав танець «Калина».  

  Участь у святі взяла заступник голови райдержадміністрації Тетяна Вікторівна Кучинська, яка наголосила, що заходи з нагоди Дня Соборності відкривають відзначення 100-річчя української революції 1917-21рр.

З метою популяризації  книги  у  фойє школи мистецтв було  представлено книжкову виставку «Для мене в світі ти єдина, моя  чарівна Україна». Діти  з цікавістю ознайомилися з літературою на дану тематику та зробили  фото на згадку.

(Фото Галини Скороход)

Присяжнюк Н.А., завідуюча

районною бібліотекою  для дітей

НОВ�Н�