--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Романівськом район: легалізація трудових відносин

Романівськом район: легалізація трудових відносин 

Завдяки активній позиції голови Романівської районної державної адміністрації Капінуса О.Г. та діяльності місцевої влади у Романівському районі постійно проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток цивілізованого ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з «тіні».

При Романівській райдержадміністрації ефективно працює районна робоча група з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення, до складу якої входять представники Пенсійного фонду, центру зайнятості населення, податкової інспекції, державної інспекції з питань праці, структурних підрозділів райдержадміністрації.

Протягом 2016 року проведено 11 засідань робочої групи, розглянуто ряд питань.

Робочою групою, відповідно до покладених на неї завдань та в межах повноважень, проводилась робота із виявлення фактів нелегальної виплати заробітної плати і зайнятості населення. Для цього у 2016 році проведено 334 обстеження та виявлено 95 фактів неукладання трудових договорів між працівниками та приватними підприємцями, керівниками підприємств. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення зростання заробітної плати. Після проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи трудові відносини оформлено.

Водночас  робочою групою проводилася відповідна робота щодо здійснення контролю за додержанням роботодавцями державних гарантій з питань оплати праці.

На засіданнях робочої групи заслуховувалися керівники суб’єктів господарської діяльності, які пояснювали причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімального, досконально аналізувалися причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня; наголошувалося на необхідності збільшення надходжень до районного бюджету. За результатами вжитих заходів у 2016 році донараховано податків у сумі 154,9 тис. грн.

Багінський В.А.,

начальник управління праці

та соціального захисту населення

райдержадміністрації

НОВ�Н�