--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Як Романівщина відзначатиме День Соборності України

Як Романівщина відзначатиме День Соборності України

22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об'єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Запрошуємо громадські організації, політичні партії, представників трудових колективів та усіх небайдужих романівців з нагоди Дня Соборності України у період з 20 січня по 22 січня покладсти квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченка.

Районна бібліотека для дорослих планує провести 20 січня літературний захід «Акт Злуки – символ єднання та Соборності України», початок об 11.00 год.

Районна бібліотека для дітей також 20 січня відзначить День Соборності України історико-літературною композицією «Задзвеніли срібні дзвони в Україні» (початок о 15.00 год.).

У загальноосвітніх закладах району відбудуться уроки державності, виховні години, засідання за круглим столом, літературні читання, присвячені Дню Соборності України.

У сільських бібліотеках планується організувати книжкові тематичні виставки, огляди літератури з історії Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, їх ролі в процесі здобуття незалежності України.

Довідково. День Соборності України: історія виникнення традиції й свята (ТУТ).

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�