--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Першими серед освітян підвищення зарплатні відчують вчителі шкіл

Першими серед освітян підвищення зарплатні відчують вчителі шкіл

Уряд прийняв рішення щодо підвищення рівня оплати праці педагогічних працівників, в тому числі вчителів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідно їхня зарплатня уже найближчим часом зросте приблизно на 30%. Про це йшлося під час наради директорів загальноосвітніх навчальних закладів району, яка відбулася у Романівській райдержадміністрації 05 січня 2017 року за участю голови Романівської районної державної адміністрації Капінуса О.Г., начальника управління фінансів райдержадміністрації Горобець Н.А., начальника відділу освіти райдержадміністрації Гаврилової О.Л., економіста централізованої бухгалтерії відділу освіти райдержадміністрації Ніколаєвої Т.К.

  «Підвищення посадових окладів - це важливий крок держави назустріч людям. Ми давно ведемо мову про те, що престижність праці освітян потрібно повернути – тепер же маємо слова, підкріплені дією», - зазначив Олексій Григорович.

Так, за наданою інформацією, з 1 січня 2017 року посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів підвищили на 2 тарифні розряди. Наприклад, посадовий оклад вчителя без категорії, який з 01 грудня 2016 визначався за 8 тар. розрядом ЄТС і становив 2.189 гривень, з 01 січня 2017 буде визначатись за 10 тар. розрядом ЄТС і становитиме 2.912 гривень – таким чином зростання відбудеться на 33% або на 723 гривні.

Аналогічно, якщо посадовий оклад вчителя вищої категорії з 01 грудня 2016 визначався за 12 тар. розрядом ЄТС і становив 2.830 гривень, то з 01 січня 2017 визначатиметься за 14 тар. розрядом ЄТС і становитиме 3.872 гривні - зростання на 38% або на 1.042 гривні.

Як відомо, збільшення посадових окладів педагогічних працівників всіх інших закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів, відбуватиметься з 1 вересня 2017 року.

Водночас, органи місцевого самоврядування мають право приймати власне рішення про зростання тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, ще до 1 вересня 2017 року.

Підсумовуючи нараду, Олексій Григорович Капінус акцентував увагу на тому, що і підвищення заробітних плат вчителям, і поліпшення матеріальної та технічної бази будь-якого навчального закладу району здійснюється саме для якісного здобуття освіти учнями.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�