--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романові відкрили сучасний фронт-офіс обслуговування пенсіонерів

У Романові відкрили сучасний фронт-офіс обслуговування пенсіонерів

В смт.Романів вул.Небесної Сотні,103 у районному секторі обслуговування громадян Чуднівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області 29 грудня 2016 року створено сучасний фронт-офіс обслуговування громадян, у відкриті якого взяла участь заступник голови Романівської райдержадміністрації Кучинська Т.В.

Сучасну модернізовану залу створено для обслуговування понад 8,4 тис. пенсіонерів Романівського району, також для обслуговування усіх осіб, які звернулися, незалежно від їх місця реєстрації або проживання.

У залі обслуговування громадян створено 3 робочі місця для фахівців, які надаватимуть послуги із викорнистанням новітнії інформаційних та організаційних технологій.

Усі робочі місця обладнані комп’ютерною технікою, пристроями для сканування.

Вже сьогодні фахівці залу працюють в Централізованій системі призначення та виплати пенсій. Всі нові призначення пенсій здійснюються за новою технологією обробки пенсійної документації, документи майбутнього пенсіонера скануються, заява заповнюється в електронному вигляді та роздруковується для підписання заявником. Копії документів завіряються електронними цифровими підписами відповідальних осіб. Створюється електронна пенсійна справа.

Сучасна система обслуговування та інформаційні технології, які використовуються у новому залі обслуговування, дозволять значно оперативніше та якісніше надавати послуги, а в подальшому повністю відмовитись від паперового документообігу.

До того ж, у фронт-офісі встановлено робоче місце для відвідувачів, які зможуть вільно користуватися електронними сервісами Фонду.

Функціонування залу з прийому та обслуговування громадян дозволить уникнути черг, комфортно організувати процес надання консультацій і пройому необхідних документів для призначення та перерахунку пенсій, забезпечить прозорість та відкритість процедури надання послуг, оперативність її отримання, зручність доступу до інформації.

 

Перший заступник начальника 

Чуднівського об’єднаного УПФ України

в Житомирській області                                             К.Б.Ласкажевська

НОВ�Н�