--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Проведено засідання круглого столу для практичних психологів та соціальних педагогів Романівського району

Проведено засідання круглого столу для практичних психологів та соціальних педагогів Романівського району 

Проблеми сімейного насильства і насильства в підлітковому середовищі є одними з найактуальніших. У засобах масової інформації все частіше з’являються новини про жорстокість, носіями або жертвами якої є неповнолітні діти. Насильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Подібні дії з боку насильника приводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров’я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. Як правило, найбільше страждають від сімейного насильства жінки та діти. 

5 січня 2017 року відбулося засідання круглого столу для практичних психологів та соціальних педагогів району з теми: «Організація роботи з попередження та профілактики насильства». 

Про підсумки проведення акції «16 днів проти насильства» серед загальноосвітніх навчальних закладів розповіла Воробйова А.В., методист РМК, переглянули презентацію про роботу соціально-психологічної служби Миропільської гімназії «Дитинство–простір без насильства», яку презентувала Коваль Ю.О., соціальний педагог Миропільської гімназії, на питанні «Профілактика насильства у сім’ї» зупинилась завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ковальчук Л.Й., учасники зібрання заслухали виступ Камінського Ю.Г., т.в.о. начальника сектору превенції Романівського відділення поліції, який розповів про законодавство України з попередження насильства в сім’ї та роботу органів районної поліції, Зелюнко А.В., спеціаліст служби у справах дітей РДА, розповіла «Про затвердження Порядку розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або загрозу його вчинення», в роботі круглого столу взяла участь волонтер Б.Ф.«Прорив-Перемога» Кучменко Л.М.

Учасники обговорили пропозиції щодо попередження насильства та жорстокого поводження в кожній українській родині, проведення просвітницької роботи та звернення уваги громадян на законодавство з питань протидії насильству, вміння захищати свої права та формування навичок конструктивного вирішення сімейних конфліктів.

Воробйова А.В., методист РМК

НОВ�Н�