--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

5 причин, чому не варто погоджуватися на роботу без офіційного оформлення трудових відносин

5 причин, чому не варто погоджуватися на роботу без офіційного оформлення трудових відносин

Житомирська область, робота закордоном, офіційне працевлаштування, зарплатня 

Обсяги тіньової зайнятості в Україні важко навіть уявити, відтак усі «нелегали» не можуть бути впевнені у дотриманні своїх прав як найманих працівників. Своєчасна виплата заробленого, лікарняні, оплачувана відпустка, гідна пенсія, повний обсяг послуг служби зайнятості - усе це недоступно для тих, хто отримує зарплату «в конвертах». П’ять основних причин, чому не варто погоджуватися на роботу без офіційного оформлення трудових відносин.

 

 

Гарантована виплата зарплати 

Якщо ви працюєте офіційно, то можете бути стовідсотково впевнені, що зарплата буде виплачена. На превеликий жаль, в Україні через значний обсяг нелегальної зайнятості непоодинокі випадки, коли недобросовісні роботодавці затримують зарплату, а потім виплачують її не у повному обсязі. Якщо трудові відносини оформлені офіційно, то невиплата зарплати є приводом звернення до суду, який ви майже гарантовано виграєте. Отримання офіційної винагороди за виконану роботу гарантують Кодекс законів про працю України та Закону України «Про оплату праці». Окрім того, офіційні трудові відносини убезпечують від звільнення без попередження.

 

 

Відпустка 

Працюючи офіційно, людина може розраховувати на щорічну оплачувану відпустку – 24 календарні дні (за деякими професіями гарантована відпустка – 36 днів і більше). Законом України «Про відпустки» передбачено низку додаткових щорічних відпусток: за роботу в шкідливих і важких умовах праці; за особливий характер праці; за ненормований робочий день. І це ще не повний перелік законодавчо гарантованих відпусток.

 

 

Лікарняні 

Якщо ж людина раптом захворіє, офіційні трудові відносини гарантуватимуть оплату лікарняного (компенсацію втраченого внаслідок тимчасової непрацездатності заробітку). Не варто нехтувати також імовірністю настання нещасного випадку. В таких ситуаціях офіційне працевлаштування гарантує матеріальне забезпечення.

 

Пенсія 

Із офіційної зарплати сплачується фіксований внесок, який гарантує грошове забезпечення при досягненні пенсійного віку.

 

Допомога по безробіттю 

Якщо людина працювала офіційно і втратила роботу, перелік послуг службою зайнятості для неї суттєво розширюється. При цьому допомога по безробіттю (компенсаційні страхові видатки до 360 календарних днів)напряму залежить від суми отримуваної зарплати. Максимальний розмір допомоги по безробіттю з 01.12.2016 може досягати 6400грн. на місяць. А для підвищення конкурентності на ринку праці безробітні можуть безкоштовно набути в 11 оснащених найновішим обладнанням центрах профтехосвіти Державної служби зайнятості одну із 77 популярних сучасних професій (від бармена, майстра манікюру до програміста). Сприяє служба зайнятості і в започаткуванні власної справи, виплачуючи одноразово всю суму допомоги по безробіттю (що теж залежить від офіційних заробітків і може перевищувати 50 тис. грн).

НОВ�Н�