--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Участь в обласній фотовиставці «Рідний край – моє Полісся» взяли миропільці. Конкурсні роботи тут

20 грудня у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олега Ольжича визначили переможців обласної фотовиставки «Рідний край – моє Полісся», яку організовано вже в 16-й раз.

На виставці представлено більше 90 робіт авторів з різних районів та міст області. Особливістю цьогорічної виставки є те, що розширився віковий діапазон її учасників. Імена авторів стали відомі лише після оголошення переможців, тому що всі роботи для участі в конкурсі подавалися під псевдонімами. 

Голова обласної організації Національної спілки фотохудожників України Віктор Одоміч зазначив, що при визначенні кращих робіт журі окрім оцінювання технічних моментів побудови кадру робило акцент на творчому аспекті фотографії.

Участь у даному конкурсі, поряд із досвідченими майстрами, брали участь аматори, які тільки починають вчитися фотомистецтву. Вперше у подібному конкурсі брали участь наші земляки із селища Миропіль Турбовський Олексій Семенович, Клименко Петро Володимирович та  Бабич Вадим Дмитрович, які за умовами конкурсу, представили на розгляд журі по десять робіт.

За рішенням організаторів обласного конкурсу фотороботи всіх конкурсантів розмістили на виставці, яка буде тривати  з 20 грудня 2016 року до 10 січня 2017 року в приміщенні Житомирської  обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича. 

Фото ВАДИМА БАБІЧА ТУТ.

 


 

Фото ОЛЕКСІЯ СЕМЕНОВИЧА ТУРБОВСЬКОГО ТУТ.


 

Фото ПЕТРА КЛИМЕНКА ТУТ.


НОВ�Н�