--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Ігор Гундич та Володимир Ширма вручили школам Житомирщини 834 комп’ютери

Подарунок під ялинку: Ігор Гундич та Володимир Ширма вручили школам Житомирщини 834 комп’ютери

 Житомирська областькомп’ютериІгор ГундичВолодимир Ширмаврученняподарунок  

21 грудня 2016 року голова ОДА Ігор Гундич, голова обласної ради Володимир Ширма та заступник голови ОДА Ярослав Лагута передали 834 комплекти комп’ютерів містам, районам та об’єднаним територіальним громадам Житомирщини.

 

Техніку область отримала у рамках соціального проекту – завдяки домовленостям Уряду України з Китайською Народною Республікою.

 

Комп’ютери розподілені першочергово на опорні школи та заклади, де проводилися мовні табори по проекту «GoCamps», а також пропорційно до кількості учнів у школах.

 

До одного комплекту входять: системний блок, монітор, ліцензійне програмне забезпечення, клавіатура, мишка, навушники. Вартість 1 комплекту із програмним забезпеченням – 12,3 тис. грн.

 

Голова облдержадміністрації, вручаючи сертифікати на комп’ютери представникам районів, наголосив: «Я переконаний, що це не просто матеріальний вклад у нашу освіту – це інтелектуальний вклад у наше майбутнє, у розвиток наших дітей. Першочергове наше завдання – щоб діти отримували якісну доступну освіту та були конкурентоспроможними».

 

Під час вручення техніки представникам ЗМІ та громадськості показали, як виглядатиме комплект – у холі на 1 поверсі приміщення ОДА та обласної ради розміщено під ялинкою лише 1/8 частину того, що отримають райони. Адже вся техніка тут не помістилася б.

 

 

 

За матеріалами прес-служби Житомирської ОДА

НОВ�Н�