--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Новорічне диво зі Святим Миколаєм

Новорічне диво зі Святим Миколаєм

Ми дорослі, перестали вірити у дива, але діти настільки вірять у казку та диво, що дива насправді трапляються, і ми, дорослі, занурюємось у новорічну казку.

Хто з нас у дитинстві не мріяв про подарунок до дня святого Миколая? Усі  писали листи до Миколая і з нетерпінням чекали на бажані подарунки.

Та доля прихильна не до кожної дитини. Діти - сироти та діти, позбавлені батьківського піклування не змогли у повній мірі відчути материнську ласку та батьківське тепло. Не кожна дитина знаходила під подушкою подаруночки, але кожна з них мріяла про диво…

Дев’ятнадцяте грудня - день Святого Миколая, покровителя усіх сиріт та знедолених. Тож напередодні свята новорічне диво подарували усім діткам вищезазначеної категорії, які навчаються у дошкільних та загальноосвітніх закладах району.

Можливість новорічного дива змогли відчути і ті діти, батьки яких ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків.

16 грудня артисти районного Будинку культури створили справжню новорічну казку, в якій добро перемагає зло і вчить вірити у дива, бо дива трапляються насправді.

Теплими словами привітали діток заступник голови райдержадміністрації Біленький О.П., начальник служби у справах дітей Данилевич В.І., голова товариства «Червоний Хрест» Серт І.В., директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Левкович Г.М., начальник відділу освіти райдержадміністрації Гаврилова О.Л.

Висловлюємо щиру вдічність Народному депутату України Развадовському Віктору Йосиповичу, депутату Житомирської обласної ради Ходаку Ігорю Євгеновичу, голові районної партійної організації ВО «Батьківщина» - Сосновській М.А.,  голові Товариства «Червоний Хрест» - Серт І.В., завдяки яким діти отримали солодкі подарунки.  

Відділом освіти райдержадміністрації було надано матеріальну допомогу дітям вказаної категорії.

 

 

Служба у справах дітей

райдержадміністрації

НОВ�Н�