--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

18 грудня пройшли перші вибори у Миропільській об’єднаній територіальній громаді

18 грудня пройшли перші вибори у Миропільській об’єднаній територіальній громаді

На 18 грудня 2016 року Центральною виборчою комісією (ЦВК) призначено перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів в 22-х регіонах України в 143 об’єднаних територіальних громадах, а саме: 76 сільських, 46 селищних та 21 міських, у тому числі у Миропільській селищній об’єднаній територіальній громаді, яка є першою ОТГ у Романівському районі.

Миропільська селищна ОТГ об’єднала в собі жителів Миропільської селищної, Колодяжненської та Малокозарської сільських рад.

На 8 дільницях Миропілької селищної ОТГ зареєстровано 4762 виборців, з яких 2191 виборець взяв участь у виборах селищного голови Миропілької ОТГ та її депутатів.

Кандидатами у селищні голови були Власюк Світлана Вікторівна, Гиндич Валерій Петрович, Дашковець Андрій Дмитрович, Лесько Володимир Васильович.

За попередніми результатами виборів найбільше голосів (1551, що складає 70,78% від кількості виборців, які взяли участь у перших виборах 18 грудня 2016 року) виборці віддали Гиндичу Валерію Петровичу, який до цього займав посаду Миропільського селищного голови.

Виборці також обрали 22 депутати до Миропільської селищної ради із 79 кандидатів.

У виборах взяли участь представники районних організацій політичних партій «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», Політичної партії «Опозиційний блок», Радикальної партії Олега Ляшка, Партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», а також від Житомирської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ». Крім цього, кандидатами у депутати Миропільської селищної ради на перших виборах 18 грудня 2016 року були самовисуванці.

Слід зазначити, що найбільше голосів виборці віддали кандидатам у депутати Миропільської селищної ради, які балотувалися шляхом самовисування (1231, що становить 56,18%), на другому місці кандидати від  Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» (303, що становить 13,83%); за кандидатів від політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» віддали свої голоси 299 виборців, що становить 13,65 % від кількості виборців, які взяли участь у перших виборах 18 грудня 2016 року, 146 голосів набрали представники від Житомирської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ».

Рекша О.М., завідувач сектора з питань

внутрішньої політики і зв’язків із засобами

масової інформації та громадськістю

апарату райдержадміністрації  

НОВ�Н�