--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Обережно! Тонка крига!

Обережно! Тонка крига!

У зв'язку із пониженням температурних показників та морозною погодою на водоймах України, зокрема на гірських притоках Дністра та у його верхів'ї (Львівська, Івано-Франківська області), а також на річках басейну Прип'яті почав формуватися нестійкий льодовий покрив. За таких умов виходити на тонку кригу, а тим паче рибалити, вкрай небезпечно. Адже, часом, достатньо одного кроку аби миттєво опинитися у крижаній воді.

13 грудня рятувальники Житомирщини в с. Хажин вилучили із ставка тіло чоловікаЗ’ясувалось, що місцевий мешканець, вирішив скоротити дорогу і пішов через ставок. Але біля греблі чоловік ступив у промоїну, крига під ним тріснула і він пішов під воду.

ДСНС України звертається до громадян з наполегливим проханням не виходити на тонку кригу, адже необдумана поведінка може загрожувати вашому життю. Розкажіть дітям, що лід на водоймах надто крихкий і достатньо лише одного кроку аби опинитися у воді. Бережіть своє життя і в разі нещасного випадку негайно телефонуйте за номером «101».

Управління ДСНС Житомирщини вкотре застерігає усіх громадян бути вкрай обережними, адже крига ще недостатньо міцна!  Нагадуємо, що лід сірого кольору небезпечний, свідчить про присутність води у його товщі. Вихід на лід дозволяється лише у тому випадку, якщо товщина його не менше 10 см. Крім того, кожен рибалка повинен мати при собі засоби самостійного порятунку та бути обізнаним у питаннях безпеки.

Обов’язково слід потурбуватися про те, щоб у період карантинних заходів та канікул діти не залишалися наодинці. В жодному випадку не дозволяйте їм самостійно, без нагляду дорослих, вирушати до водойм, а тим паче влаштовувати на них ігри, ковзанки чи перевіряти міцність криги ударами ніг! Бережіть своє життя!

20161207_110803.jpg

Прес-служба ДСНС України;

У ДСНС України у Житомирській області

НОВ�Н�