--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

На Житомирщині реалізовано 64 проекти за підтримки ЄС та ПРООН

На Житомирщині реалізовано 64 проекти за підтримки ЄС та ПРООН

Житомирська область, Проект, ЄС, ПРООН, громади, реалізація, координаційна рада 

Про успішні результати впровадження на Житомирщині ІІІ фази спільного Проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» говорили 15 грудня на засіданні обласної координаційної ради з питань реалізації Проекту.

 

Захід проходив за участю першого заступника голови обласної ради Сергія Крамаренка та директора департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації Олексія Шатила.

 

Протягом реалізації ІІІ фази Проекту в Житомирську область в рамках сільського компоненту залучено майже 10 млн грн, міського – понад 11 млн грн.

 

Реалізовано та впроваджується 64 мікропроекти громад, ініційованих на зборах жителів, підтриманих владою та Проектом. Це ремонт та відновлення дитячих садків та шкіл, медичних пунктів, відновлення доступу до якісної води, встановлення енергозберігаючого вуличного освітлення тощо.

 

У ІІІ фазі Проекту брали участь Андрушівський, Бердичівський, Коростенський, Лугинський, Любарський, Романівський, Ружинський, Чуднівський райони та міста Новоград-Волинський і Коростень.

 

За словами Олексія Шатила, ті мікропроекти, які реалізуються у селах і селищах, сприяють розвитку як територій громад, так і громадянського суспільства, яке бере активну участь. Він закликав керівників районів реалізовувати наявні проекти та напрацьовувати нові ініціативи.

 

Учасники зустрічі ознайомилися з тими результатами, які вже сьогодні покращують життя людей на Житомирщині, а громади області отримали сертифікати про успішне завершення мікропроектів.

 

Довідково

Процес впровадження першої фази Проекту МРГ в Житомирській області розпочався в березні 2008 року. Згодом в Житомирській області успішно розпочалася друга фаза Проекту в жовтні 2011 року.

 

Дані місцеві ініціативи були успішно реалізовані завдяки об’єднанню зусиль мешканців сіл, місцевої, районної та обласної влади, Проекту МРГ та приватних спонсорів. Загалом протягом реалізації проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) на території Житомирщини в область було залучено майже 12 млн грн для реалізації проектів.

 

Третя фаза Проекту МРГ впроваджується протягом 2014-2018 років із загальним бюджетом 23,8 млн євро, наданих Європейським Союзом (23 млн євро) та ПРООН (800,000 євро). 

 

НОВ�Н�