--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Всеукраїнський тиждень права у Романівському районі

Всеукраїнський тиждень права у Романівському районі 

З 5 по 10 грудня 2016 року в Україні проходив  Всеукраїнський тиждень права. 

З цієї нагоди зацікавлені установи та організації Романівського району провели ряд просвітницьких заходів, спрямованих на підвищення рівня правової культури серед сімей, дітей та молоді, поінформованості щодо їх конституційних прав та обов’язків.

В заходах взяли участь представники районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації, бюро правової допомоги, відділення поліції Новоград-Волинського ВП ГУНП в Житомирській області, сектору кримінально-виконавчої інспекції, районного центру зайнятості, соціальні педагоги Романівської гімназії та Романівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Так, з 5 по 9 грудня працівники районного бюро правової допомоги, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді надавали правові консультації та соціальні послуги учасникам антитерористичної операції. Основні питання з якими зверталися громадяни даної категорії -  оформлення пільг та гарантій, передбачених Законами України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про соціальний і правовий статус військовослужбовців і членів їх сімей», надання матеріальної, психологічної підтримки.

9 грудня начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Данилевич В.І., заступник директора-начальник відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ліхова І.П., заступник начальника бюро правової допомоги Пасенко Ж.І. провели зустрічі з учнями Романівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Дітей ознайомлено з правами та обов'язками, продемонстровано відеолекторій «Правадитини-права людини», надано відповіді на запитання неповнолітніх.

На базі Романівської гімназії за участю інспектора ювенальної превенції Романівського відділення поліції Кіпчук Н.О.,  представників районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації відбулася зустріч з учнями 9 класів.

Мета зустрічі: попередження негативних явищ у підлітковому середовищі. В рамках заходу дітей поінформовано про права та обов’язки, ознайомлено з поняттями адміністративної та кримінальної відповідальності. Черговий раз акцентовано увагу підлітків на шкідливості куріння, вживання алкогольних напоїв, наркотичних, психотропних речовин, обмеження перебування у громадських місцях у вечірній час.

У Романівському районному центрі зайнятості з нагоди  Міжнародного тижня права пройшов тренінг «Я знаю свої права - отже я захищений!». У заході взяли участь 20 безробітних, в тому числі 10  учасників антитерористичної операції.

Тренінг проводили заступник директора районного центру зайнятості Антюк А.А., провідний фахівець з профорієнтації районного центру зайнятості Прудеус О.О. Також в заході взяли участь фахівець із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді РогацькаТ.В. та начальник Романівського бюро надання правової роботи Крижанівська С.І.

На базі кримінально-виконавчої інспекції проведено соціально-профілактичну роботу з особами, які відбувають покарання не пов'язані з позбавленням волі.

Фахівці районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з начальником районного сектору кримінально-виконавчої інспекції Зілінською О.Г.,начальником Романівського бюро надання правової допомоги Крижанівською С.І. обговорили з засудженими наступні теми: «Права людини», «Безоплатна правова допомога», «Ведення здорового способу життя». Роздано інформаційну продукцію у вигляді буклетів, брошур та листівок.

Романівський районний центр

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

НОВ�Н�