--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Голова ОДА Ігор Гундич: Медики будуть із зарплатою

Голова ОДА Ігор Гундич: Медики будуть із зарплатою

Житомирська область, заробітна плата, медичні працівники, субвенція, розпорядження Ігор Гундич 

564631 Житомирська область отримала 20,1 млн грн. медичної субвенції на виплату заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я.

 

30 листопада 2016 року Кабінет Міністрів України прийняв рішення про розподіл резерву та перерозподіл обсягу нерозподілених видатків медичної субвенції в загальній сумі 867,5 млн грн.

 

Розпорядження про розподіл субвенції 08 грудня 2016 року підписав голова облдержадміністрації Ігор Гундич.

 

«Медики Житомирщини, як і освітяни, будуть із своєчасною зарплатою. На це область отримала із державного бюджету більше 20 мільйонів гривень. Райони мають до кінця місяця провести оплату праці в закладах охорони здоров’я. Якщо хтось вчасно не зреагує, не соромтеся – звертайтеся напряму до мене», – сказав голова ОДА Ігор Гундич.

 

Субвенція розподілена між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад та забезпечить виплату заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я і оплати комунальних послуг та енергоносіїв у 2016 році у повному обсязі.

 

Окрім того, Кабінетом Міністрів України було здійснено перерозподіл обсягів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення державних програм соціального захисту у 2016 році, відповідно до якого Житомирська область отримала додатковий ресурс на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в сумі 70,6 млн грн та на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу – 114,7 млн грн.

 

Такий перерозподіл субвенцій забезпечить своєчасну виплату заробітної плати медичним працівникам, виплати населенню за придбане тверде паливо і скраплений газ в частині пільг та субсидій, а також соціальні виплати сім’ям з дітьми.

 

Нагадаємо, що освітяни області отримають заробітну плату у повному обсязі до кінця року.

 

Прес-служба Житомирської ОДА

НОВ�Н�