--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Тиждень права: як працює Пенсійний фонд

Тиждень права: як працює Пенсійний фонд

Житомирська область, Пенсійний фонд, тиждень права 

1З 5 по 11 грудня 2016 року в України проходить Всеукраїнський тиждень права.

 

Проведення тижня права в Україні – це можливість накреслити плани для подальшої роботи, а її більш ніж достатньо для всіх: і для пересічного громадянина, який поряд з можливістю реалізації своїх прав та законних інтересів має ряд обов’язків, і для представників органів влади та законодавців.

 

Робота Пенсійного фонду передбачає щоденний прийом громадян, надання консультацій, роз’яснень з питань пенсійного забезпечення громадян, що дає можливість реалізувати  конституційне право громадян на соціальний захист, а саме: право на забезпечення їх у разі повної, тимчасової або часткової втрати працездатності, втрати годувальника, а також у старості. Це право гарантується загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням.

 

Кожна особа, яка звертається до Пенсійного фонду, має право безперешкодно подавати заяви, скарги, пропозиції з питань пенсійного забезпечення, звертатись на особистий прийом.

 

Реалізуючи своє право на звернення, пенсіонери мають право звертатися до органів Пенсійного фонду з пропозиціями, заявами, скаргами та одержувати вичерпні відповіді на них у строки, встановлені Законом України «Про звернення громадян». У разі незгоди з наданою відповіддю мають право оскаржити її до органу Пенсійного фонду вищого рівня або до суду.

 

  Керівництвом головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області постійно проводиться особистий прийом громадян, висвітлюються актуальні новини пенсійного законодавства в засобах масової інформації. Працюють телефони гарячих ліній (0412) 24-66-98, 24-07-15.

 

Також, з метою забезпечення швидкого та оперативного надання відповідей громадянам області з питань пенсійного забезпечення в онлайн режимі запроваджено послугу надання консультацій в режимі Skype-зв'язку (адреса:vz_pfu).

НОВ�Н�