--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

З турботою про адаптацію учнів

З турботою про адаптацію учнів

У Романівському опорному навчальному закладі «Романівська гімназія» відбувся психолого-педагогічний семінар з питань взаємодії початкової та основної школи, створення умов для успішної адаптації учнів п’ятих класів до предметного навчання. В першій, практичній, частині семінару, вчителі, які викладають математику в п’ятих класах, а саме: Кучинська Тетяна Василівна, Войтюк Тамара Яківна та Насімук Людмила Володимирівна продемонстрували на «відкритих» уроках за участю адміністрації та вчителів початкової та основної опорної школи традиційні та нові підходи, форми і технології сучасного уроку. 

Для глибокого аналізу рівня знань дітей проведені контрольні зрізи знань учнів з рідної мови та математики, здійснено порівняльну діаграму результатів державної підсумкової атестації в четвертих класах початкової школи та зрізів знань з предметів у 5-х класах.

Друга частина семінару була проведена у формі «круглого столу» за участю заступників директора з навчально-виховної роботи Базелюка Володимира Олександровича та Драгокупел Олени Володимирівни, вчителів початкової та основної ланки гімназії, практичного психолога та соціального педагога закладу. Вчителі ґрунтовно обговорили проблемні питання адаптації учнів, визначили основні критерії і принципи побудови подальшої роботи, передумови успішного навчання учнів з урахуваннях індивідуальних та психологічних їх особливостей.

За результатами семінару вироблено методичні рекомендації вчителям початкової та основної школи та батькам щодо адаптації дітей до навчання в перехідний період.

Відділ освіти райдержадміністрації

НОВ�Н�