--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Зустріч з волонтерами Романівщини

Зустріч з волонтерами Романівщини

5 грудня, у Міжнародний день волонтера, у приміщенні Романівської райдержадміністрації відбулася зустріч з представниками районного волонтерського руху.

Зі словами вдячності до присутніх звернулась Кучинська Т.В., заступник голови райдержадміністрації, яка відзначила важливу роль волонтерів у боротьбі із зовнішнім агресором та захисті незалежності України. Зокрема, Тетяна Вікторівна зауважила, що наш район від початку проведення на Сході країни антитерористичної операції постійно допомагає українським військовим. «Романівці підтримують бійців чим можуть. Спільно працюють над збором коштів, продуктів харчування та предметів одягу, яких так потребують наші захисники. Волонтери району долучилися до спільної благородної справи допомоги армії та українським військовим, щоб забезпечити бійців необхідним, - сказала заступник голови райдержадміністрації. - Ми гордимося такими земляками, вам не байдуже чуже лихо, ви робите все можливе і допомагаєте як учасникам АТО, так і хворим та малозабезпеченим».

У Міжнародний день волонтера заслуговують на слова вдячності усі, хто приєднався до волонтерства, а найбільше ті, хто започаткував цей рух у нашому районі ще в 2014 році – Романенко Надія Борисівна, яка й сьогодні продовжує свою волонтерську діяльність у Малинському районі, а також Пославська Тетяна Петрівна. Саме вони були своєрідними комунікаторами між фронтом та родинами військовослужбовців.

  У ході зустрічі також було обговорено питання взаємодії влади і громади щодо збору та надання гуманітарної допомоги військовослужбовцям, що беруть участь в АТО, моніторингу адресності цієї допомоги, об’єднанні зусиль сільських та селищних рад району, релігійних громад та громадян.

Координатор волонтерського руху у Романівському районі Савчук Ірина Вячеславівна розповіла про роботу волонтерської групи «Берегиня» у 2016 році. Своє бачення розвитку волонтерського руху висловили волонтери с. Ясногород, координатором яких є Василівська Галина Петрівна.

На завершення Кучинська Т.В. запевнила присутніх, що виконавча влада і органи місцевого самоврядування завжди готові до спільної роботи, адже в сучасних умовах дуже важливо поєднати зусилля усіх для вирішення питань підтримки наших військових,  членів сімей загиблих учасників бойових дій на сході України, у тому числі і їх соціальної реабілітації після пережитих випробувань.

 

 

 

 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�