--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

ДПЗКУ РОЗПОЧАЛА ПРОГРАМУ ЗАКУПІВЕЛЬ МАЙБУТНЬОГО ВРОЖАЮ

ДПЗКУ РОЗПОЧАЛА ПРОГРАМУ ЗАКУПІВЕЛЬ МАЙБУТНЬОГО ВРОЖАЮ

З 01.11.2016 ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочала програму закупівель озимих зернових культур (пшениці та ячменю) майбутнього урожаю 2017 року.

Реалізація даної програми буде проводитися в три етапи.
Протягом першого етапу (листопад-грудень) сільгоспвиробники мають подати до регіональних відділень заявки на участь у програмі, сформувати необхідний пакет документів, здійснити з представниками ПАТ «ДПЗКУ» та страхових компаній огляд посівів. На підставі позитивного акту огляду посівів в центральному офісі ПАТ «ДПЗКУ» укласти договори поставки та застави майбутнього врожаю.

Після підписання договору на поточний рахунок сільгоспвиробника в січні-лютому 2017 року, згідно умов договору буде здійснюватися попередня оплата. Авансовий платіж за одну тонну зерна пшениці або ячменю складатиме 1296 грн з урахуванням ПДВ.

Другий етап передбачає огляд посівів в період початку вегетації озимини в березні-квітні 2017 року, складання відповідного акту огляду посівів. Друга частина попередньої оплати становитиме 780 гривень за 1 тонну.

Третій етап програми передбачає поставку зерна сільгосптоваровиробниками в кількості та якості згідно умов договору на філії ПАТ «ДПЗКУ», а також остаточний розрахунок у вигляді третього траншу.

Корпорація вже розпочала приймання заявок на участь у програмі закупівель зернових культур майбутнього урожаю 2017 року та підготовку до підписання контрактів.

Аграрії можуть отримати відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у форвардній програмі, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів і отримання коштів в регіональному відділі ПАТ «ДПЗКУ».

Контактні особи:

Начальник Житомирського регіонального відділу Каленський Андрій Петрович - тел. 096 674 76 37;

Менеджер з адміністративної діяльності Житомирського регіонального відділу Остапчук Катерина Вікторівна - тел. 097 51 70 954.

НОВ�Н�