--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романові відбулася семінар-нарада з питань децентралізації влади

Семінар-нарада з питань децентралізації влади, реформи місцевого самоврядування та об’єднання територіальних громад

Сьогодні, 28 листопада, голова Романівської районної державної адміністрації Капінус О.Г., голова районної ради Кодратюк О.П., члени районної робочої групи з підтримки та впровадження добровільного об’єднання територіальних громад, представники органів місцевого самоврядування та громадськості Романівського району взяли участь у семінарі-нараді з питань децентралізації влади, реформи місцевого самоврядування та об’єднання територіальних громад, що відбулася у Романові.

На питання учасників семінару відповідали Невмержицький В.І., координатор Житомирського Офісу реформ та регіонального розвитку, Валінкевич Ю.Б., заступник начальника бюджетного управління-начальник відділу доходів та економічного аналізу департаменту фінансів облдержадміністрації, Шегеда А.Ф., проректор з навчально-методичної роботи КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Житомирської обласної ради», Мартинюк В.С., заступник голови Вишевицької ОТГ.

Під час семінару Невмержицький В.І. поінформував присутніх про те, як проходить в Україні процес реформування, зазначив, що наразі добровільне об’єднання громад набирає обертів та навів переваги розпочатої в нашій державі реформи з децентралізації.

Кучинська Т.В., заступник голови райдержадміністрації, презентувала Перспективний план розвитку Романівської ОТГ із центром в смт.Романів.

Гиндич В.П., Миропільський селищний голова, розповів про Миропільську ОТГ із центром в смт.Миропіль, яка вже утворена у Романівському районі. До речі, 18 грудня 2016 року відбудуться перші вибори Миропільського селищного голови ОТГ та її депутатів.    

У ході семінару відбулась дискусія з актуальних питань, які хвилюють представників територіальних громад району. Під час обговорення учасники семінару отримали відповіді на поставлені запитання, в тому числі про зміни у законодавстві щодо децентралізації влади в Україні, яка має докорінно змінити державне управління та місцеве самоврядування країни, забезпечивши фінансову самодостатність місцевого самоврядування та наблизивши послуги, ресурси та владу до народу; про переваги об’єднаних громад, їх фінансово-ресурсні можливості.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�