--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Підліток і закон

Підліток і закон

21 листопада 2016 року з метою профілактики негативних явищ серед дітей працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичний захід для учнів 8 класу Романівської гімназії на тему: «Підліток і закон».

У ході заходу неповнолітніх ознайомлено з кримінальною та адміністративною відповідальністю за скоєння злочинів, правопорушень. У формі дискусії обговорено причини, що спонукають молодь до асоціальної поведінки, їх наслідки.

Найпоширенішими серед протиправних дій, які скоюють підлітки є вчинення адміністративних правопорушень, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку (розпивання спиртних напоїв та появу у громадському місці у п’яному вигляді, паління тютюнових виробів, дрібне хуліганство, вчинення насильства у сім’ї) та вчинення майнових злочинів (крадіжки, грабіж). На погляд учнів, основними причинами скоєння даних проступків є низький рівень доходів сім’ї, неналежний контроль з боку батьків за їх поведінкою та солідарність за компанію.

Районний центр соціальних служб 

для сім’ї, дітей та молоді

 

НОВ�Н�