--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

До уваги виборців!

ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ!

У Романівському районі 04 грудня 2016 року відбудуться позачергові вибори Камінського сільського голови, а 18 грудня 2016 року — перші вибори депутатів Миропільської об’єднаної територіальної громади та Миропільського селищного голови.

Відповідно до Закону України  «Про місцеві вибори» та постанови Центральної виборчої комісії від 25.09.2015р. №370 «Про Роз’яснення щодо складання та уточнення списків виборців для підготовки і проведення голосування з місцевих виборів» до  списків виборців на звичайній виборчій дільниці включаються громадяни України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України та відносяться до цієї виборчої дільниці за своєю виборчою адресою, яка визначається за зареєстрованим місцем проживання згідно із Законом України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні». Тобто виборець голосує за адресою, яка вказана у його паспорті як місце реєстрації.

Згідно чинного законодавства тимчасова зміна місця голосування на місцевих виборах не застосовується.

З метою забезпечення реалізації конституційних прав громадян, покращення якості списків виборців, які будуть використовуватися в день проведення виборів, запрошуємо громадян, які братимуть участь у зазначених виборах, перевірити правильність персональних даних, внесених до Державного реєстру виборців.

Не залишайте перевірку на останній день. Якщо є сумніви — звертайтеся зараз! У першу чергу це стосується виборців, які не виявили дані про себе та мали проблеми, пов'язані з неправильностями у списках під час попередніх виборчих кампаній, а також виборців:

  • які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя або набули громадянства України після проведення останніх виборів);
  • громадян, які прибули із-за кордону та знялися з обліку в МЗС;
  • громадян, які повернулися з місць позбавлення волі.

Також нагадуємо, перевірити свою наявність у Державному реєстрі виборців можна за допомогою он-лайн сервісу «Особистий кабінет виборця», який створений та функціонує на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії в розділі «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua). Він дає можливість кожному громадянину не виходячи з власної оселі (за умови наявності доступу до глобальної інформаційної системи Інтернет) перевірити своє включення (невключення) до бази даних Реєстру.

         Процедура реєстрації на сайті доволі проста та не потребує багато часу та зусиль. Зареєструватися в системі можуть особи, які досягли 18-річного віку.

Правила реєстрації:

Для створення кабінету необхідно зайти на сайт «Державний реєстр виборців».

Натиснути кнопку «Особистий кабінет виборця».

Заповнити реєстраційну картку (e-mail, ПІБ, дата народження, пароль).

ПІБ та дата народження, вказані при реєстрації, автоматично переносяться до пошукової форми при формуванні запитів до бази даних. Вказуйте вірні дані (у випадку вказання невірних даних — ваші дані у Реєстрі не будуть ідентифіковані).

Реєстрацію завершено.

Щоб увійти в кабінет вводимо e-mail та пароль.

Натискаємо кнопку «Перевірити дані у Реєстрі» (вносимо правдиві дані про себе).

Відповідь надійде через 2-3 робочі дні на вашу електронну адресу.

  Також повідомляємо, що відділ ведення Державного реєстру виборців працює  щоденно з 8.00 до17.00 год.

Отож, усі виборці району мають змогу в зручний для себе час звернутися для уточнення та перевірки своїх персональних даних. При собі обов'язково мати паспорт громадянина України.

 Наша адреса: смт Романів, вул. С.Лялевича, 2, райдержадміністрація,   

каб. 401. Додаткова інформація за телефонами: 2-30-02, 2-10-53.

Відділ ведення Державного реєстру виборців

апарату райдержадміністрації

НОВ�Н�