--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

В Україні триває Тиждень безпеки дорожнього руху

В Україні триває Тиждень безпеки дорожнього руху

Житомирська область, безпека, рух, автомобіль, тиждень безпеки 

Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні розпочався 14 листопада із засідання міжвідомчої робочої групи, співголовами якої є Міністр інфраструктури України Володимир Омелян та народний депутат України Ігор Діденко.

 

Міністр інфраструктури України наголосив, що фінансування безпеки дорожнього руху має бути закріплено законодавчо. Також він повідомив, що планується створення єдиної системи бази даних про рівень травматизму та смертності на дорогах.

 

15 листопада за підтримки Європейського Інвестиційного Банку та Єврокомісії відбувся круглий стіл «Міжнародні норми та стандарти в сфері безпеки на транспорті. Проблематика та передова практика», участь у якому взяли національні та міжнародні експерти, представники Європейської Комісії, міжнародних організацій, МФО, державних органів країн ЄС, проектів технічної та фінансової допомоги, міністерств, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади України.

 

14 листопада в Україні стартувала соціальна кампанія, мета якої – привернути увагу людей до проблеми перевищення швидкості на автошляхах.

 

Заступник голови Нацполіції Костянтин Бушуєв зазначив, що питання безпеки дорожнього руху має надзвичайну актуальність сьогодні, особливо в силу складних погодних умов.

 

Керівник проекту технічної допомоги ЄІБ «Модернізація та підвищення безпеки дорожньої мережі в Україні» Ерік Хойруп заявив, що проект стосується декількох напрямків роботи, в першу чергу, це стандарти і процедури проектування доріг, заходи з покращення і підвищення інфраструктури, управління дорожньою інфраструктурою. Ключовий експерт проекту Барбара Крол детально презентувала соціальну кампанію з дотримання швидкісного режиму.

 

"Не жени. Збережи своє життя!" Соціальний відеоролик тут.

НОВ�Н�