--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

На оновлення спортивної бази Романівської ДЮСШ у 2016 році додатково залучено близько 300 тисяч гривень

На оновлення спортивної бази Романівської ДЮСШ у 2016 році додатково залучено близько 300 тисяч гривень

Мода на спорт, як і на мистецтво не змінюється, можуть змінитися лише їх види та уподобання.

Романів завжди мав свої спортивні приорітети і ними були: футбол, баскетбол, волейбол, легка атлетика.

Останніми роками все більше юнаків, мріючи про здорове тіло і бойовий дух, приходять у відділення греко-римської та вільної боротьби.

Однак, такий красивий і елегантний вид спорту, як великий теніс завжди був для нас елітним і в якійсь мірі недосяжним. Але, як показує практика, немає нічого неможливого.

На території стадіону Романівської ДЮСШ за ініціативи та підтримки голови райдержадміністрації О.Г.Капінуса збудовано тенісний корт сучасного зразка. Віднині корт чекає на всіх любителів великого тенісу. До речі, варто подякувати директору ДЮСШ В.В.Василівському та усім працівникам і тренерам ДЮСШ, які у свій вільний час його будували.

Влітку цього року на тренажерному майданчику стадіону додалось і три нових сучасних тренажери, які були придбані за кошти районного бюджету.

І ще одна спортивна приємина. Вперше за багато років на ремонт адмінприміщення ДЮСШ виділено кошти. За сприяння депутата обласної ради І.Є.Ходака виділено із обласного бюджету 184 тис.грн. на ремонт даху. Наразі, проводяться ремонтні роботи по демонтажу старої покрівлі та зведення нового даху з сучасних матеріалів. Яка це довгождана подія знають вихованці спортивної школи, які протягом міжсезоння багато років спостерігали, як заливає борцівський зал,  а потім він знову і знову ремонтувався. Тож від вихованців школи окрема подяка нашому депутату.  

Отже, лише за 2016 рік, на оновлення спортивної бази Романівської ДЮСШ вдалося залучити спільними зусиллями депутата обласної ради, районної державної адміністрації, районної ради, спонсорів  близько 300 тис.гривень.

Будівництво та ремонт об’єктів спортивної інфраструктури завжди означає крок вперед до активного та здорового суспільства. Особливо коли у цьому є спільна та злагоджена позиція та розуміння усіх.

 

 

 

 

Ковальчук Л.Й., 

завідувач сектора у справах сім’ї,

молоді та спорту райдержадміністрації

НОВ�Н�