--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У Романові відбулися заходи з нагоди Дня української писемності та мови

9 листопада  в Романівській районній бібліотеці для дітей пройшла літературно –музична композиція «Одна у нас вона така – уся співуча і дзвінка, уся плакуча і гримуча, хоч без лаврового вінка», присвячена  Дню  української писемності та мови.

У читальному залі, де проходив захід, було представлено виставку книг  під назвою «О, слово рідне, що без тебе я?» та тематичну поличку  нашого земляка, миропільського письменника – Василя Лаврентійовича Дацюка.

Організували та провели свято бібліотекар Людмила Борисівна Демидюк  та вчитель української мови Романівського ліцею Ліхова Галина Миколаївна разом із своїми вихованцями – учнями 8 класу. Пройшло свято в родинній, теплій атмосфері, де школярі із захопленням розповідали про красу та  велич рідної мови, читали вірші  не тільки відомих українських поетів, а й представили свої власні твори. Юні поетеси Влада Скоробагата, Дарина Мусійчук, Вікторія Скороход, Оксана Бондарчук  довели, що вміють творити саме на українській, рідній мові. Веселих ноток заходу  додали хлопчики, які артистично прочитали  декілька усмішок та гуморесок.

Порадував усіх присутніх своїми  піснями-думами наш романівський кобзар – Дьожин Борис Миколайович.

Свою любов до рідної пісні, мови передала через виконання музичних творів на баяні активна читачка,  маленька артистка та музикант Шифрук Юлія, учениця районної школи мистецтв. Підсумувала свято, навівши цікаві факти про українську мову, бібліотекар районної бібліотеки для дітей Присяжнюк Наталіія Анатоліївна.

 

Сектор культури райдержадміністрації

НОВ�Н�