--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Школа – центр військово-патріотичного виховання

Школа – центр військово-патріотичного виховання

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді стало одним із пріоритетних напрямів діяльності усіх педагогічних колективів Романівського району. Ця робота набуває системного та послідовного характеру. Переконатися у цьому змогли учасники районного семінару вчителів «Захисту Вітчизни», який відбувся 10 листопада на базі Врублівської загальноосвітньої школи.

У ході семінару директор навчального закладу Свінціцький М.Е., заступник директора з виховної роботи Чернецька А.Б. ознайомили присутніх з системою роботи педагогічного колективу з національно-патріотичного виховання. Традиційними в навчальному закладі є проведення різноманітних виховних заходів, спортивних змагань, організація зустрічей з ветеранами Другої світової війни, учасниками АТО.

Учні Врублівської загальноосвітньої школи взяли активну участь у районному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура), вибороли третє місце у районному військово-патріотичному зборі «Козацький гарт», що проходив на базі Миропільської військової частини.

Важливим елементом військово-патріотичного виховання молоді є якісне викладання предмета «Захист Вітчизни». Це відповідає основним напрямам досягнення мети «Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» щодо здійснення заходів, спрямованих на підвищення престижу військової служби та упорядкування й вдосконалення системи допризовної військової підготовки.

Учителі побували на уроці в 10 та 11 класах. Урок розпочався із шикування учнів, виконання ними Гімну України, перевірки готовності до занять. Після цього учні майстерно відпрацьовували елементи стройової підготовки. На занятті стосунки між учнями та учителем підтримувалися на зразок взаємовідносин між військовослужбовцями Збройних Сил України.

Під час обговорення уроку завідувач РМК Медлярська Т.В., досвідчені учителі Галіцький Л.А., Садовий П.І. відмітили належний методичний рівень проведення уроку, хорошу підготовку школярів. Учитель «Захисту Вітчизни» Миропільської гімназії Пресіч А.М. поділився власним досвідом з питань підвищення ефективності викладання предмета, зміцнення його навчально-матеріальної бази.

Крім цього, у роботі семінару взяв участь заступник військового комісара Романівського РВК Молочківський Є.В. Між ним та учителями відбулась предметна розмова, зокрема про умови проходження громадянами військової служби у Збройних Силах України, в тому числі за контрактом, алгоритм оформлення на військову службу, соціальний захист військовослужбовців, необхідність покращення профорієнтаційної роботи військового спрямування в школах.

Обмін досвідом роботи педколективів, співпраця з військкоматом – один із шляхів удосконалення системи національно-патріотичного виховання, формування патріотизму у дітей та молоді.

 Медлярська Т.В., завідувач райметодкабінету

 

 

НОВ�Н�