--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Miksike на Романівщині!

Miksike на Романівщині!

На базі Романівської гімназії 22 вересня розпочала роботу районна творча група «Впровадження та використання онлайн-інструментів у навчально-виховному процесі в початкових класах» під керівництвом вчителя початкових класів Бричковської І.В.

За ініціативою районного координатора проекту «Міксіке в Україні» Драгокупел О.В., члена творчої групи, 3 жовтня відбулося засідання на тему «Можливості реалізації україно-естонського освітнього проекту «Міксіке в Україні» в Романівському районі».

12 жовтня в рамках засідання «Школи молодого вчителя» на базі Романівської гімназії творчою групою спільно з методкабінетом відділу освіти проведено презентаційний семінар, на якому педагогів ознайомили, як працювати з освітнім онлайновим середовищем Міксіке, основними напрямами розвитку проекту у 2016/2017 навчальному році, можливостями реалізації особистісного підходу через використання інтерактивних вправ, особливостями Прангміліне (змагання з усного математичного рахунку в режимі онлайн).

19 жовтня на базі Романівського ліцею на районному семінарі вчителів початкових класів творчою групою спільно з методистом відділу освіти Рудь О.А. презентовано міжнародний проект Miksike. 26 жовтня на базі Романівської гімназії творчою групою спільно з методистом Хоміченко Н.Д. проведено районний семінар-практикум на тему «Розвиток усного математичного рахунку та логічного мислення за допомогою онлайн-інструментів ПРАНГЛІМІНЕ» для вчителів математики.

Станом на 26 жовтня на сайті «Міксіке в Україні» зареєстровано 162 учні шкіл району. Кількість учасників зростає щодня. Велика родина "міксіканців" поповнюється новими учасниками з Романівщини!

 

 

Відділ освіти Романівської РДА

НОВ�Н�