--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

З підвищенням енергетичного класу будинку енергоспоживання зменшується на 20-25%, – Геннадій Зубко

З підвищенням енергетичного класу будинку енергоспоживання зменшується на 20-25%, – Геннадій Зубко

Енергоефективність, будинки, Геннадій Зубко, закон, енергоспоживання 

1 Підвищення енергетичного класу будинку на 1 категорію приводить до зменшення енергоспоживання на 20-25%. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ під час презентації Закону «Про енергетичну ефективність будівель»,  який цього тижня розглядатиметься у Парламенті.

 

«Крім того, якщо родина підвищує енергетичний клас свого житла, то збільшується ринкова вартість цього житла, мінімум на 10%. Квартира, із високим класом енергоефективності матиме вищу ринкову вартість, і водночас – нижчі показники енергоспоживання», – зазначив Геннадій Зубко. При цьому вартість проведення енергоаудиту для багатоквартирного будинку у розрахунку для однієї квартири буде близько 100 грн.

 

«Із прийняттям закону українці отримують: можливість зменшити споживання енергоресурсів у будинках (в 5 разів); можливість заощадити кошти на оплаті за спожиті енергоресурси та комунальні послуги; покращені й комфортніші умови проживання; підвищення вартості власного житла», – наголосив Геннадій Зубко.

 

Нагадаємо, Закон «Про енергоефективність будівель» передбачає запровадження сертифікації енергетичної ефективності будівель. В сертифікатах зазначатимуться дані про енергоспоживання будівлі та рекомендації щодо підвищення рівня енергоефективності в ній. 

НОВ�Н�