--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Районний бюджет 2017 року формуватиметься на принципах децентралізації

31 жовтня під керівництвом голови Романівської райдержадміністрації Капінуса О.Г. відбулася щотижнева нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району за участю голови районної ради Кондратюка О.П. Метою її проведення стало посилення координації роботи структурних підрозділів районної державної адміністрації задля вирішення актуальних питань. Зокрема, йшлося про районний бюджет на 2017 рік, який формуватиметься на принципах децентралізації фінансів, стан справ у галузі освіти, культури і охорони здоров’я, оформлення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Капінус О.Г., голова райдержадміністрації, дав конкретні доручення щодо посилення роботи у районі  з:

  • легалізації робочих місць;
  • підвищення середньої заробітної плати;
  • ремонту доріг;
  • благоустрою районного центру - смт. Романів, у тому числі освітлення вулиць, виявлення і знищення стихійних сміттєзвалищ, благострою прибудинкових територій та територій, які прилягають до приміщень торгівельних точок (магазинів, кіосків тощо);
  • багатодітними сім’ями, а також з неповними сім’ями, в яких вихованням та утриманням неповнолітніх дітей займається один з батьків: обстеження їх матеріально-побутового становища, виявлення сімей, які потрапили у кризове становище.

На нараді Горобець Н.А., начальник управління фінансів райдержадміністрації, поінформувала про основні принципи формування бюджету району на 2017 рік, а саме: планування реальних надходжень районного бюджету на основі прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району з урахуванням зміни податкової бази і фактичного рівня відповідних надходжень.

При формуванні бюджету мають бути визначені пріоритети бюджетної політики, яка у 2017 році спрямовуватиметься на стабілізацію економіки, проведення структурних реформ у бюджетній сфері та економіці, на подальше вдосконалення міжбюджетних відносин, а також на забезпечення гідних умов життєдіяльності кожного громадянина.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�