--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Енергомодернізація житла та належна підготовка до зими залишаються пріоритетами українців

Енергомодернізація житла та належна підготовка до зими залишаються пріоритетами українців

Держенергоефективності, теплі кредити, державна підтримка, ОСББ 

1За останній тиждень, з 17 по 24 жовтня 2016 року, населення залучило на енергомодернізацію своїх осель більше 66 млн грн. З них 65  млн грн буде спрямовано фізичними особами на утеплення індивідуального житла. Ще 1,7 млн грн освоюватимуть 15 ОСББ на проведення енергоефективних заходів у багатоповерхівках.

 

Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи дані щотижневого моніторингу Урядової програми з енергоефективності.

 

«Вже два роки працює програма допомоги населенню та ОСББ при утепленні. Щотижня ми аналізуємо попит на неї. У результаті маємо беззаперечний факт: з початку дії програми, як і сьогодні, люди зацікавлені в підвищенні енергоефективності свого житла, у пошуку альтернативних методів опалення, у заміні газових котлів на твердопаливні, у впровадженні тих заходів, які зменшать комунальні платіжки. Держава, у свою чергу, підтримує їх у цьому та підставляє своє плече: з початку дії програми, з жовтня 2014 року по жовтень 2016 року, з держбюджету населенню та ОСББ виплачено більше 1 млрд грн безповоротної фінансової допомоги на утеплення», – підкреслив Голова.

 

Сергій Савчук нагадав, що попит на програму з боку ОСББ залишається стабільно високим. Цієї осені за Урядовою допомогою звертається по 15-20 ОСББ в тиждень.  Це вдвічі більше ніж, наприклад, весною цього року. Така статистика вчергове демонструє потребу ОСББ у співфінансуванні заходів. Адже залучення коштів з різних бюджетів в енергоефективні заходи значно здешевлює вартість необхідних матеріалів та обладнання.

 

Загалом, з початку дії Урядової програми з енергоефективності її учасниками стали більше 180 тисяч родин, які разом залучили майже 2,5 млрд грн на утеплення житла. З них 444 ОСББ освоїли 56,67 млн грн на утеплення багатоповерхівок. 

НОВ�Н�