--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Військово-патріотичний збір "Козацький гарт" об'єднав учнівську молодь Романівщини

19 жовтня у Мирополі відбувся військово-патріотичний збір «Козацький гарт», що об’єднав 14 команд навчальних закладів Романівщини. Захід проведено за ініціативи управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації та підтримки Романівської районної державної адміністрації.

Учасників та гостей свята гостинно приймали командування та особовий склад 10-го Територіального вузла урядового зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, на базі якого і було проведено збір учнівської молоді.

Учасників збору привітала начальник відділу молодіжної та сімейної політики управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації   Т.М.Шмаюн. Вона наголосила, що любов до рідної землі одне з найголовніших почуттів справжнього патріота.

Здійснив історичний екскурс у своєму виступі голова районної державної адміністрації О.Г.Капінус, який нагадав уроки національно-визвольної боротьби українського народу та необхідність і надалі боротися за свою незалежність.

Зі словами вітання та побажаннями розвинути в учасників заходу патріотизм, чесність, милосердя та інші людські якості виступив начальник 10-го Територіального вузла урядового зв’язку С.І. Власюк. 

Більшу частину заходу було присвячено конкурсній програмі. Юнаки та дівчата продемонстрували свої здібності з чотирьох військово-спортивних комплексних вправ. Цікавими для учасників були біг у бронежилеті та касці  з автоматом,  у протигазі,  з потерпілим на носилках, метання гранати Ф-1, збирання та розбирання автомата, стрільба з пневматичної гвинтівки тощо.

За результатами змагань І місце виборола команда учнів Миропільської гімназії, ІІ місце - Романівської гімназії, ІІІ місце -Врублівської ЗОШ І-ІІІ ст., ІV- Романівського ліцею.

Окрім того, для молоді було організовано екскурсію територією частини, огляд військової техніки і, на завершення – обід із смачною солдатською кашею. На прощання учасники та гості свята мали можливість насолодитися чудовою концертною програмою, підготовленою особовим складом частини.

Проведення «Козацького гарту» у Мирополі стало гарною нагодою для підростаючого покоління максимально наблизитись до життя військових, перейнятися їх труднощами, командним духом і радістю перемоги. Беззаперечно, що такий захід сприяв підвищенню рівня патріотизму, усвідомлення важливості однієї з найактуальніших у наш час професій— Захисника Вітчизни.

 

 

 

 

 

 

 

Ковальчук Л.Й., завідувач сектора

у справах сім’ї, молоді та спорту

райдержадміністрації

НОВ�Н�