--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Учасники АТО можуть отримати кошти на купівлю квартир

Учасники АТО можуть отримати кошти на купівлю квартир

Житомирська область, учасники ато, квартира, кошти, гроші, Кабмін, постанова 

1 Постанову «Про забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І–ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов» прийняв вчора, 19 жовтня, Кабінет міністрів України.

 

Документом передбачено, що учасники АТО, які мають право на отримання житла, можуть отримати кошти на його самостійне придбання.

 

Уряд виділить субвенції у розмірі 300 млн гривень між регіонами для реалізації даного рішення.

 

Таким чином, люди самі зможуть вибрати собі необхідне житло, місце проживання та докласти у разі можливості власні кошти, аби придбати краще житло.

 

На сайті Міністерства соціальної політики України розміщено Порядок виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідам I-II групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов, де можна ознайомитися із усіма умовами отримання коштів.

 

Протягом року з дня зарахування коштів на спеціальний рахунок в Уповноваженому банку, члени сімей загиблих в АТО та інваліди АТО І чи ІІ групи самостійно використовують призначену їм грошову компенсацію на придбання житла як в закінчених будівництвом об’єктах так і шляхом інвестування в об’єкти житлового будівництва в будь-якому населеному пункті на території України.

 

За матеріалами прес-служби Житомирської ОДА

НОВ�Н�