--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Одним із основних питань сьогодення у районі є легалізація робочих місць

Капінус О.Г., голова Романівської райдержадміністрації, провів щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації за участю першого заступника голови райдержадміністрації Біленького О.П. та заступника голови райдержадміністрації Кучинської Т.В.

«Одним із основних питань сьогодення у районі є легалізація робочих місць та підвищення рівня заробітної плати. Робота у цьому напрямку проводиться, проте її необхідно активізувати,- сказав Капінус О.Г.,- тому робоча група уже з 18 жовтня має об’їхати район, перевірити кожне підприємство незалежно від форми власності чи напрямку діяльності.»  

Голова райдержадміністрації також акцентував увагу присутніх на необхідності використання усіх коштів, які передбачені для соціально-економічного розвитку району на 2016 рік, зокрема, на ремонт доріг.

Зосереджено увагу служб, які займаються справами дітей, з метою недопущення бездоглядності дітей, на проведені перевірок стану їх утримання в багатодітних, неповних сім’ях. Як повідомила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Данилевич В.І. така робота проводиться постійно, адже у районі проживає 720 неповних сімей, у яких дітей утримує один з батьків, найчастіше - мама.

Мельник В.С., заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, повідомила, що продовжується прийняття документів та нарахування житлових субсидій. Всього прогнозується, що житлові субсидії отримають біля 7,5 тис. жителів району.

За результатами наради дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�