--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Середній розмір субсидії в опалювальний період становитиме близько 2 тисяч гривень

Середній розмір субсидії в опалювальний період становитиме близько 2 тисяч гривень

Україна, субсидії, опалювальний період, сім’я, Павло Розенко 

5465465 За попередніми розрахунками, середній розмір субсидії в опалювальний період 2016-2017 років становитиме близько 2 тисяч гривень. Про це на селекторній нараді з питань готовності до осінньо-зимового періоду повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

 

"У цьому опалювальному сезоні  ми очікуємо, що середній розмір субсидій складе 2 тисячі гривень. Це означає, що кожна малозабезпечена родина отримає у середньому 2 тисячі гривень на покриття витрат на житлово-комунальні послуги, газ, електроенергію тощо. І ми маємо забезпечити те, щоб люди ці кошти отримали", - сказав він.

 

За словами Павла Розенка, зараз спостерігається тенденція щодо збільшення кількості людей, які звертаються до держави за допомогою, і така тенденція збережеться до січня.

 

«За останній тиждень за субсидією звернулися понад 82 тис. сімей, на попередньому тижні  за субсидією зверталися близько  73 тис. сімей за тиждень, ще раніше ця цифра становила 50 тис. сімей за тиждень. І така тенденція збережеться щонайменше до січня», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

 

Віце-прем’єр-міністр повідомив, що станом на сьогодні субсидії призначені (або перепризначені) для 5,5 млн родин, що вдвічі більше, ніж у аналогічний період  минулого року.

 

Він також нагадав, що Уряд прогнозує, що в опалювальний період чисельність сімей, які отримуватимуть  субсидії, складе 8,5-9 мільйонів.

НОВ�Н�