--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

13 жовтня відкрито меморіальну дошку загиблому учаснику АТО Руслану Котвіцькому

 

 13 жовтня 2016 року, напередодні Дня захисника України, заступник голови Романівської районної державної адміністрації Кучинська Т.В. взяла участь в урочистостях з відкриття меморіальної дошки учаснику антитерористичної операції Котвіцькому Руслану Ростиславовичу, який навчався у Карвинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, де й розміщено пам’ятний знак.

Відкривали меморіальну дошку, яка виготовлена за кошти педагогічного колективу Карвинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, доньки та брат Героя.

«Вшанування пам’яті героїв, які віддали своє життя за нашу державу, – це наш святий обов’язок,- сказала Кучинська Т.В., а відкриття меморіальної дошки нашому землякові Руслану Ростиславовичу Котвіцькому - це щира дань справжньому патріоту, який самовіддано захищав Вітчизну, боровся за її суверенність, мир та спокій на рідній українській землі, задля щасливого майбутнього нашої держави».

У заході також взяли участь Рихальський В.В., т.в.о. районного військового комісара, Гаврилова О.Л., депутат районної ради, начальник відділу освіти райдержадміністрації.

Меморіальну дошку освятили священники.

Нагадаємо, Котвіцький Р.Р. народився 26 червня 1977 року, був мобілізований у березні 2015 року та проходив службу у Донецькій області у військовій частині польова пошта В-0927. Загинув солдат Котвіцький Р.Р. 24 жовтня 2015 року. Похований у с.Карвинівка Романівського району на місцевому кладовищі. У загиблого учасника антитерористичної операції залишилися дві доньки, батьки та молодший брат Олександр, який також є учасником антитерористичної операції.

 

Прес-служба райдержадміністрації

НОВ�Н�