--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Проведено тематичну зустріч з опікунами та піклувальниками

12 жовтня 2016 року за ініціативи служби у справах дітей райдержадміністрації в малій залі Романівської райдержадміністрації проведено тематичну зустріч з опікунами, піклувальниками,  на вихованні у яких перебувають  діти-сироти та діти, позбавлені батьківського.  На зустрічі  були розглянуті правові, соціальні, медичні, психологічні аспекти виховання дітей, в тому числі соціально-незахищених категорій населення та надані фахові рекомендації.

Зустріч  розпочала  заступник  голови  адміністрації Кучинська Тетяна Вікторівна.  У своєму виступі вона  наголосила, що опікуни і піклувальники виконують важливу місію у вихованні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Серед першочергових завдань органів влади та органів місцевого самоврядування району є спільно з громадськими інституціями, родинами, навчальними закладами створювати такі умови, в яких кожна дитина, а особливо та, яка залишилася без батьківської опіки, почувала себе щасливою та впевненою у завтрашньому дні.   

Проблема захисту і виховання підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності, адже  діти-гарант самозбереження, здоров’я і процвітання нації. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, - зазначила   начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Валентина Іванівна Данилевич. На теренах Романівщини в сім’ях опікунів, піклувальників виховується 79 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Практичний психолог Биківської ЗОШ І-ІІІ ст. Копач Ірина Анатоліївна у спілкуванні з присутніми опікунами, піклувальниками  пояснила, які конфлікти можуть у них виникати з дітьми, наголосила на методах їх вирішення та уникнення в подальшому. Лікар-фтизіатр Романівської  ЦРЛ Сич Микола Степанович розповів про поширення захворювання  туберкульозу в нашому районі. Лікар – гінеколог Романівської  ЦРЛ Ткачук  Галина Олексіївна зупинилась на профілактиці хвороб, що передаються статевим шляхом. З питанням  про  негативний вплив шкідливих звичок, формування здорового способу життя підлітків,  виступила сімейний лікар ПМСД Гижинська Світлана Павлівна. Директор  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Левкович  Галина Миколаївна зупинилася на  соціальному супроводі сімей опікунів, піклувальників.

 Участь у тематичній зустрічі  взяла заступник начальника бюро правової допомоги Пасенко Жанна Іванівна, яка в своїй промові застерегла від життєвих ситуацій, які пов’язані з торгівлею людьми та продемонструвала  відеоролик. Про порядок нарахувань та виплат допомоги на дітей, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, розповіла  заступник  начальника управління праці  та соціального захисту населення райдержадміністрації  Бойко Ніна Євгенівна.

На запитання  присутніх були  надані  кваліфіковані відповіді.

Із заключним словом до присутніх звернулася начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Данилевич Валентина Іванівна, яка підвела підсумки та наголосила, що всі причетні  до долі дітей мають докласти максимум зусиль для того, щоб не допустити втрати віри, любові та надії в  сенсі їх подальшого життя.

 

Батюх М.З.,

завідувач сектора з питань опіки,

піклування та усиновлення

служби у справах дітей  

райдержадміністрації

НОВ�Н�