--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Питання із навчанням дітей у Романівському районі закрито

Питання із навчанням дітей у Романівському районі закрито

Житомирська область, Романівський район, учні, реорганізація, навчання 

4541321321 Питання надання якісної освіти для дітей області та створення для цього всіх необхідних умов є одним із пріоритетів роботи управління освіти та науки Житомирської облдержадміністрації.

 

У вересні цього року в Романівському районі виникла ситуація щодо невдоволення жителями с. Товща реорганізацією школи у заклад І ступеня.

 

Реагуючи на неодноразові протести батьків та вчителів Товщанської школи, керівництво області разом з керівництвом району спільно шукали результативні способи вирішення проблеми.

 

Вчора, 5 жовтня, 18 дітей із села Товща Романівського району, батьки яких не погоджувались із реорганізацією їхньої школи, розпочали навчання у Биківській ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Після відвідування та огляду 3 варіантів шкіл –Романівської гімназії (відстань становить 18 км), Червонохатківської ЗОШ І-ІІ ст. (відстань – 10 км), Биківської ЗОШ І-ІІІ ст. (відстань – 8 км) – батьки обрали найбільш комфортніший варіант. Тим паче, щоденний підвіз дітей учнів 6, 7, 8 класів до Биківської ЗОШ І-ІІІ ст. та додому шкільним автобусом забезпечено.

 

Після ретельних перевірок процесу реорганізації школи, виїздів робочої групи безпосередньо на місце подій, обговорення всіх «за» і «проти», детального вивчення умов навчання у всіх запропонованих закладах батьки все ж прийняли виважене та відповідальне рішення. Адже розуміють, що найнеобхідніше наразі – в повній мірі забезпечити права дітей на здобуття загальної середньої освіти.

НОВ�Н�