--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Житомирський обласний Ресурсний Центр Розвитку Громад у Романівському районі

На базі Романівського району відбувся кластерний тренінг

30 вересня на базі Романівського району відбувся кластерний тренінг «Підтримка місцевої влади в реплікації методології Проекту МРГ» для Баранівського, Новоград-Волинського, Хорошівського, Черняхівського та Пулинського районів.

Взяли участь у даному заході заступник голови Житомирської обласної ради Вілівчук Максим Олександрович, голова Романівської районної державної адміністрації Капінус Олексій Григорович, голова Романівської районної ради Кондратюк Олександр Павлович та заступники голів районних рад, районних державних адміністрацій, сільські голови, голови громадських організацій вищезазначених районів.

Учасники тренінгу мали змогу ознайомитись з методологією Проекту МРГ, особливостями впровадження мікропроектів та із підтримкою місцевої влади в реплікації методології.

Як зазначив Максим Олександрович: «Реалізація спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Житомирській області протягом 2008-2014 років продемонструвала зацікавленість більшості громад та місцевої влади у спільному вирішенні проблем, активізувала використання нових підходів для мобілізації громад, дала можливість забезпечити співфінансування та впровадження місцевих ініціатив. При цьому суттєво зменшено навантаження на державний та місцеві бюджети для фінансування об’єктів соціально-культурної інфраструктури, піднято авторитет влади, успішно вирішено найважливіші проблеми у населених пунктах області».

Згодом учасники тренінгу здійснили ознайомчий візит в громаду «Відродження» села Булдичів, яка реалізувала мікропроект «Енергозберігаючі заходи в Булдичівській ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Булдичів Романівського району. Капітальний ремонт по заміні вікон на металопластикові».

За матеріалами

Житомирського обласного

Ресурсного Центру Розвитку Громад

НОВ�Н�