--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

На Житомирщині безробітні можуть знайти роботу через відеорезюме

На Житомирщині безробітні можуть знайти роботу через відеорезюме

Житомирська область, центр зайнятості, відеорезюме, роботодавці 

Задля підвищення ефективності пошуку роботи обласною службою зайнятості запроваджено послугу з допомоги безробітним у складанні відеорезюме. За два тижні дії нової форми роботи вже створено понад 30 відеорезюме, а семеро безробітних, які скористалися цією можливістю, вже освоюються на робочих місцях.

 

1 У рамках реформи державної служби зайнятості задля реалізації її основного завдання – сприяння працевлаштуванню незайнятого населення та укомплектування вакансій, окрім традиційних, перевірених досвідом форм та методів, у робочий процес включаються нові технології. Відтепер у центрах зайнятості області запроваджено послугу з допомоги у створенні відеорезюме з подальшою презентацією його роботодавцям.

 

Відеорезюме – це короткий ролик, у якому шукач роботи стисло описує свою навчальну й трудову біографію, професійні досягнення та особисті якості. Переваги такого способу самопрезентації очевидні – ретельно підготовлене відеорезюме дає претендентові на вакансію більше можливостей створити у потенційного працедавця позитивне перше враження, ніж стресова ситуація співбесіди, що переважно є вирішальним при підборі персоналу.

 

У центрах зайнятості безробітним, які забажали створити власну відеопрезентацію, пропонується не лише технічна допомога в запису відеорезюме, але й в поетапному його створенні та структуруванні. З’ясовується бажана сфера діяльності, вимоги роботодавця до цієї сфери, далі – з метою структурування професійного досвіду і чіткості уявлення особою своїх професійно важливих якостей складається резюме у його звиклій формі. І, нарешті, проводиться запис. Безробітний, за наявності ресурсу, має змогу записати відеорезюме  самостійно або за допомогою фахівця служби зайнятості.

 

У свою чергу роботодавець під час відвідування центру зайнятості або перегляду Інтернет-ресурсів обласної служби зайнятості – веб-сайту, сторінки у Facebook та каналу YouTube – може ознайомитися з відеорезюме шукачів роботи за 30 сферами діяльності, побачити реальну людину замість прочитаних стандартних фраз традиційного резюме, виділити переваги претендентів та вибрати достойного кандидата на вакантну посаду.

 

За два тижні з моменту запровадження нової послуги вже створено понад 30 відеорезюме, а семеро безробітних, які скористалися цією можливістю, вже освоюються на робочих місцях. Актуальними залишаються відеопрезентації юриста, бухгалтерів, фахівців органів влади, секретаря-діловода, фахівця з фізичної реабілітації, викладача англійської мови, спеціаліста з фінансового менеджменту, електрогазозварювальника, біолога, вчителя біології, охоронника та ін. Тож служба зайнятості пропонує роботодавцям області випробувати новий метод добору кадрів - дистанційний, швидкий та ефективний.

НОВ�Н�