--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

30 вересня ми відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек

БІБЛІОТЕКА. Серце завмирає
 Коли пірнаю в тишу таємничу
 Святилище пізнання і добра,
 Що в майбуття через минуле кличе.

30 вересня ми відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек.

Це передусім свято книг, Великдень нашого духу, що починається із Сковороди та Котляревського, духу, що вийшов із Кобзаря Шевченка, через Святий Собор Гончара і чорну Голгофу Стуса, катівні Теліги і душевний біль Ліни Костенко.

На всіх етапах розвитку історії бібліотеки завжди відігравали виховну функцію – були дзеркалом і пам’яттю  народу, центром її духовності. І сьогодні бібліотеки не втратили своєї функції, вони є потужним знаряддям гармонізації суспільних відносин, важливим чинником інтелектуального, інформаційного, духовного і естетичного збагачення.

Романівською районною бібліотекою для дорослих до Всеукраїнського дня бібліотек проведено місячник реклами бібліотеки: «У царстві мудрості, історії і тиші». В рамках цього місячника для учнів Романівської гімназії та ліцею проводяться екскурсії до бібліотеки, бібліографічні уроки,  огляди літератури, День відкритих дверей,уроки краєзнавства.  «Романів – мій рідний Романів» саме таку назву мала зустріч у  бібліотеці , організована для учнів Романівської гімназії, класний керівник Войтюк Т.Я.

Цей день – це свято не тільки бібліотечних працівників, а й усіх наших користувачів. То ж в цей день ми вшановуємо всіх тих людей, які не уявляють свого життя без книги, хто не оминає наш поріг, бере скарби нетлінні в руки, адже нема прекрасніших доріг, ніж цей вселюдський храм науки.

Корінчук Г.П., директор

районної бібліотеки

для дорослих

НОВ�Н�