--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Замок-музей Радомисль запрошує на свій перший ювілей

Замок-музей Радомисль запрошує на свій перший ювілей

Житомирська область, Замок-музей Радомисль, ювілей, урочистості, акредитація ЗМІ 

45313013 1 жовтня в історико-культурному комплексі Замок-музей Радомисль відбудуться урочистості з нагоди 5-річчя Музею української домашньої ікони та старожитностей «Душа України».

 

З нагоди ювілею заплановано святкову програму з музичними номерами, особливими майстер-класами, цікавими екскурсіями та іншими сюрпризами.

 

Заходи відбудуться за участю народного депутата України, мецената, громадського діяча Ольги Богомолець, яка розповість про найцікавіші моменти становлення Музею.

 

Виїзд журналістів від ОДА 1 жовтня о 10.00 год. Акредитація ЗМІ обов’язкова та триває до 14.00 год. 30 вересня за тел.: 096-819-98-33 (Ярослава), 067-309-68-02 (Катерина).

 

Довідково: Замок-музей Радомисль – це найбільший приватний музей країни, який став успішним культурним центром. З моменту відкриття тут побувало 120 000 відвідувачів, кожен 30 з яких – іноземець. Сьогодні сміливо можна стверджувати, що Замок-музей Радомисль відроджує європейські культурні традиції в Україні та популяризує українську культуру у світі. 

 

Багатофункціональний історико-культурний комплекс Замок-музей Радомисль, з найбільшим приватним музеєм України першим серед українських історичних, туристичних та культурних об’єктів отримав диплом та став учасником проекту «ViaRegia — культурний шлях Ради Європи».

НОВ�Н�