--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Свято культури, спорту і здоров’я

Свято культури, спорту і здоров’я

23 вересня 2016 року в м. Житомир  відбулася обласна  спартакіада  працівників закладів культури, започаткована обласною державною адміністрацією, обласною радою, управлінням культури облдержадміністрації, обласною профспілковою організацією працівників культури.

На старт цих змагань щороку виходять команди обласних культурно-мистецьких закладів та установ, працівники культури з міст, районів та навчальних закладів. Спортивне свято в області прижилось, з року в рік прихильники активного відпочинку радо відгукуються на запрошення. У цьому році участь у даному обласному спортивному заході брало двадцять команд.

Яскравою і видовищною була урочиста церемонія відкриття спартакіади, не менш урочистою була  церемонія нагородження переможців. Ми пишаємось працівником районного будинку культури Березовським  В.Д., який продемонстрував цілком пристойні результати з армрестлінгу, отримавши  ІІІ місце.

Достойно представили наш район працівники культури, а саме:  художній керівник районного будинку культури Діхтярук О.Г. (теніс), директор районного краєзнавчого музею   Скороход Г.І. (шашки), бібліотекар районної бібліотеки для дітей  Присяжнюк Н.А. (шахи).

Як бачимо, працівники культури району вкладають свою душу не лише у мистецтво та відродження народних традицій, вони ще й  полюбляють культурний відпочинок та спорт, адже головною метою обласної спартакіади  є не встановлення рекордів, а організація цікавого дозвілля та спілкування представників одного великого колективу культурних працівників Житомирщини.

Сектор культури

райдержадміністрації

НОВ�Н�